چگونه کار خود را شروع کردیم؟

شرکت آذرپیمان در 17 اسفند 1361 توسط بنیانگذاران آن آقایان مهندسین محمد کوره پز و داود کلاهدوزان تاسیس و تحت شماره 2527 ثبت شرکت شرکتهای ثبت تبریز به ثبت رسید. بعدا با همکاری آقایان مهندسین ناصر کلاهدوزان و جعفر کوره پز نسبت به تکمیل کادر خود اقدام و در گرماگرم جنگ ایران و عراق و کمبود شدید مصالح ساختمانی و تاسیساتی اولین پروژه خود را در سال 1363 تحت عنوان آموزشکده کشاورزی اردبیل شروع و با احداث بیش از 14 پروژه عمرانی با زیربنای بیش از یکصد هزار مترمربع در دانشگاه های تبریز، علوم پزشکی تبریز، صنعتی سهند ارومیه و آزاد ارومیه و آزاد هریس دین خود را نسبت به آموزش عالی کشور ادا نموده است. در حوزه پروژه های مسکونی بیش از ۲۸۰۰ واحد در ۲۱ پروژه مختلف با زیربنای کلی حدود ۲۵۰ هزار مترمربع را اجرا و به اتمام رسانده است. در حال حاضر پروژه 96 واحدی افرای اندیشه و 115 واحدی ترلان با زیر بنای حدود 55 هزار مترمربع در دست اجرا می باشد. در حوزه پروژه های تجاری و خدماتی پروژه های زمرد، نانو، پلاسما نگین گلستان و نسیم با زیربنای حدود 35000 مترمربع را اجرا و تحویل نموده و همچنین سایر پروژه های شرکت مانند تاسیسات برقی و مکانیکی کارخانه زمزم آذربایجان، ساختمان مرکزی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی، پروژه های فاضلاب کوی مهندسین ارومیه و در مشارکت با شرکتهای آبادگران سهند و سهندآب آذربایجان پروژه های متعددی را در تبریز، ارومیه، سهند، کیش و کشورهای آذربایجان و بلاروس به انجام رسانده است. برجهای کارامل، برلیان و زمرد با زیربنای حدود 50000 مترمربع نتیجه عملکرد این همکاری در بهترین نقطه شهر باکو می باشد.

در حال حاضر شرکت با سهامداری آقایان مهندسین پوریا کوره پز، فرزاد کلاهدوزان، عطا کلاهدوزان و بابک کوره پز دارای رتبه یک ابنیه و 3 تاسیسات و تجهیزات از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و رتبه یک انبوه سازی از وزارت راه و شهرسازی در حال فعالیت می باشد.

صلاحیت پیمانکاری از سازمان برنامه و بودجه

آخرین نسخه مجریگری

عضویت انجمن پیمانکاران عمرانی

40+ سال

تجربه در ارائه خدمات ساختمانی و صنعتی در سطح درون و برون مرزی

70
+
کل پروژه ها
25
+
برنده جوایز

چهل سال از عمر شرکت گذشت با همه ی سختی ها و مشکلات کشور در سال های گذشته و حال، نهال کوچکی که در سال 1361 کاشته شده بود به درختی تنومند و پرشاخ و برگ تبدیل شده که در طول مدت فعالیت پروژه های متعدد و متنوعی را  اجرا و به نتیجه رسانده است. صداقت، عمل به تعهدات و رعایت کامل اصول مهندسی و اخلاقی زیربنای اهداف شرکت در این سال ها بوده و همدلی و صمیمیت مدیریت و کارکنان شرکت عامل اصلی موفقیت در این سال ها می باشد. شرکت در این مدت با احساس مسئولیت و جوابگویی به مشتریان خود حتی سال ها بعد از تحویل و فروش واحدها معنی کامل مشتری مداری را به اثبات رسانده و خریداران قبلی واحدها مشتریان و مبلغان واحدهای جدیدالاحداث می باشند.

مهندس محمد کوره پز

مدیر عامل و موسس
70
+
کل پروژه ها
15
+
اعضای تیم
70
+
مشتریان راضی
25
+
برنده جایزه

ما یک تیم متخصص و متعهد داریم!

مهندس ناصر كلاهدوزان

عضو هیئت مدیره

مهندس جعفر کوره پز

عضو هیئت مدیره

مهندس داوود كلاهدوزان

رئیس هیئت مدیره و موسس

مهندس محمد کوره پز

مدیر عامل و موسس

مهندس بابك كوره پز

ارشد معماری

مهندس پوريا كوره پز

دکترای عمران زلزله

X